fbpx

Specjalista ds. Rekrutacji

Master HR
  • Opublikowane: 13 lipca 2022
  • Applications 0
  • Obejrzeń 2927

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.
Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego partnera biznesowego, ogólnopolskiej agencji z ponad 20-letnią historią, specjalizującej się w usługach w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim, tworzeniem miejsc pracy i zapewnianiu kompleksowej opieki obcokrajowcom, poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji z językiem ukraińskim/ rosyjskim.

Specjalista ds. Rekrutacji z językiem ukraińskim/ rosyjskim

Miejsce pracy:  Cała Polska/ Góra Kalwaria, woj. Mazowieckie

Nr ref.: 2022/07/WAW/SdR

 Zadania:

  • Prowadzenie działań rekrutacyjnych w całej Polsce i innych krajach (Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś i Ukraina)
  • Aktywne poszukiwania kandydatów, publikacja ogłoszeń, przeprowadzanie selekcji aplikacji, wywiadów telefonicznych oraz spotkań rekrutacyjnych
  • Korzystanie z sobie znanych źródeł rekrutacyjnych, poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Opieka nad Kandydatami od momentu prowadzenia rozmów do zatrudnienia u pracodawcy
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy oraz z oddziałami w Polsce
  • Monitorowanie własnych działań rekrutacyjnych i raportowanie jej efektów
  • Kreowanie i realizacja projektów wewnątrz firmy

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. rekrutacji jako warunek konieczny
  • Płynna znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego lub pokrewnego – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem (mile widziana)
  • Samodzielności i dobrej organizacji własnej pracy
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Chęć nauki i rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kreatywność i pomysłowość

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym i zgranym zespole
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Bezpieczeństwo i stabilność – zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pierwsza umowa na okres 1 roku
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną opartą na celach indywidualnych
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, komórka

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem: