fbpx

Dyrektor HR

Master HR
  • Opublikowane: 3 października 2023
  • Applications 0
  • Obejrzeń 1400

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 W Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego partnera biznesowego, wiodącej firmy produkcyjno-usługowej z okolic Gryfina, poszukujemy doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego kandydata/tki na stanowisko:

Dyrektor HR

Miejsce pracy:  okolice Gryfina

Nr ref.: 2023/12/GRY/DHR

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zarządzanie wewnętrznym regulaminem pracy
  • Tworzenie oraz realizacja polityki personalnej oraz płacowej przedsiębiorstwa, kontrola sytuacji rynkowej oraz podejmowanie działań mających na celu utrzymanie atrakcyjności zatrudnienia w organizacji
  • Opracowanie oraz wdrożenie efektywnych systemów motywacyjnych, budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy
  • Wdrożenie oraz zarządzanie systemami ocen pracowniczych, rozwoju kompetencji oraz ścieżek kariery zawodowej
  • Opracowanie strategii ZZL dla poszczególnych grup pracowniczych
  • Planowanie i nadzór nad realizacją budżetu HR
  • Zapewnianie doradztwa w obszarze polityki HR dla potrzeb kadry menedżerskiej
  • Ścisła współpraca z instytucjami rynku pracy, szkołami ponadpodstawowymi oraz zewnętrznymi dostawcami usług między innymi w zakresie realizowanych projektów HR
  • Współtworzenie polityki informacyjnej oraz integracyjnej, PR wewnętrzny oraz marketing personalny, organizacja imprez integracyjnych
  • Zarządzanie podległymi zespołami: działem kadr i płac oraz działem HR
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu procesów rekrutacyjnych, opracowywaniu systemów motywacyjnych, planowaniu ścieżek rozwoju pracowników
  • Doświadczenie w tworzeniu i implementowaniu rozwiązań z zakresu HR
  • Wysokie umiejętności interpersonalne zorientowane na skuteczną współpracę z różnymi zespołami i zewnętrznym biznesem
  • Doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem
  • Znajomość zasad tworzenia grafików pracy
  • Myślenie strategiczne oraz zorientowanie na realizację celów biznesowych, a także inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność analizy i syntezy danych
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dyspozycyjność

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do warunków rynkowych
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny Medicover, karta fitness, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe online)
  • Przyjemną atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz samochód służbowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem:

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie3 lata