fbpx

Wiemy, że do pozyskania najlepszych pracowników na rynku, przedsiębiorstwa potrzebują silnego i atrakcyjnego brandingu. Dlatego oferujemy, zainteresowanym firmom, w ramach długotrwałej współpracy  wsparcie w zakresie budowania siły marki oraz kreowania wizerunku jako wartościowego pracodawcy. Przygotowujemy i przeprowadzamy kampanie rekrutacyjne przy wsparciu nowych mediów oraz nowoczesnych narzędzi (film rekrutacyjny, spot, animacja).

Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy jest na współczesnym rynku pracy bardzo ważne. Coraz więcej przedsiębiorstw ma tego świadomość, dlatego oferujemy im naszą pomoc i wsparcie. Posiadamy całą gamę usług, których celem jest zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz pokazanie klientom i potencjalnym pracownikom, że warto korzystać z jej usług, a nawet aplikować na wybrane stanowisko.

Employer branding czyli budowanie wizerunku, ma na celu przedstawienie pracodawcy, jako atrakcyjnego i wartościowego dla swoich podwładnych. Ma również za zadanie pokazanie szeregu zalet całego przedsiębiorstwa. W tym celu Employer branding wykorzystuje ciekawe i innowacyjne narzędzia, zwykłe plakaty i ulotki już nie wystarczą. Najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie obrazu i dźwięku, które najszybciej i najskuteczniej oddziałują na odbiorcę.

Klientom korzystającym z naszych usług pomożemy stworzyć atrakcyjne materiały video, na których opierać się będzie budowanie wizerunku firmy. Tak stworzony i odpowiednio dopracowany materiał, umieszczony na stronie internetowej lub w formie reklam czy filmów promocyjnych, pozytywnie wpłynie na Employer branding. Sprawdź sam i przekonaj się, że warto! Wszystkie działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta oraz jego przedsiębiorstwa. Działamy na terenie całego Szczecina i okolic.

Budowanie wizerunku firmy coraz częściej wymaga użycia nowych narzędzi. W dobie multimediów świetnym rozwiązaniem pomocnym w tego typu działaniach jest film lub krótkie formy video, które można wykorzystywać na różnych płaszczyznach komunikacyjnych. Zgodnie z zasadą, że dobry obraz wart jest tysiąca słów, dzięki przekazom filmowym szybciej i skuteczniej oddziałujemy na odbiorcę. Mówimy do niego przez obraz i dźwięk, a więc w dość przystępny i ciekawy sposób pokazujemy to, na czym najbardziej nam zależy. Różne techniki i formy filmowe pozwalają w dość prosty sposób wykreować taki wizerunek firmy, jaki chcemy. Ciekawe, zabawne lub piękne filmy mogą urzec naszego odbiorcę, zanim trafi bezpośrednio do nas. Dlatego zapraszamy do współpracy. Razem możemy przygotować formy filmowe, które pojawiają się na firmowej stronie www, kanałach i mediach społecznościowych, będą wizytówką firmy na targach czy spotkaniach biznesowych.

Master HR - Tworzymy z najlepszymi!


cs_image_url