fbpx

Młodszy Specjalista/ Specjalista ds. Kadr i Płac

Application deadline date has been passed for this Job.
Master HR
  • Opublikowane: 15 listopada 2022
  • Applications 0
  • Obejrzeń 2979
Opis oferty

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego Partnera Biznesowego, ogólnopolskiej Agencji, specjalizującej się w usługach w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim, tworzeniem nowych miejsc pracy i zapewnianiu kompleksowej opieki obcokrajowcom, poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko: Młodszy Specjalista/ Specjalista ds. Kadr i Płac.

Jeśli jesteś osobą dokładną, dobrze zorganizowaną i systematyczną, a jedocześnie krytycznie myślącą, elastyczną w działaniu i empatyczną w komunikacji, zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Miejsce pracy:  Góra Kalwaria, woj. Mazowieckie

Nr ref.: 2022/11/WAW/MSSKP

Zadania:

  • Obsługa kadrowo-płacowa zleceniobiorców i pracowników na podstawie zweryfikowanych danych
  • Sporządzanie list płac, deklaracji do ZUS i US,
  • Codzienna aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym Enova,
  • Przygotowywanie raportów na bieżące potrzeby działu,
  • Prowadzenie akt osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy lub kodeksu cywilnego,
  • Ścisła współpraca z innymi działami Spółki.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Znajomość zagadnień związanych z angażowaniem zleceniobiorców i zatrudnianiem pracowników,
  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo – płacowych i Płatnika (znajomość Enova będzie atutem),
  • Praktyczna znajomość narzędzi Office (WORD i EXCEL w stopniu zaawansowanym),
  • Otwartość na rozwój umiejętności merytorycznych, technicznych i miękkich
  • Szybkość i dokładność w działaniu, odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy zdalnej w uzasadnionych sytuacjach
  • Niezbędne narzędzia i systemy informatyczne wspomagające wykonywanie pracy
  • System premiowy oparty o uzyskane wyniki pracy i jasno zdefiniowane kryteria
  • Środowisko pracy gwarantujące bezpieczeństwo, oferujące możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów
  • Możliwość udziału w projektowaniu nowych rozwiązań w zakresie administracji Kadrowej i controllingu płacowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem:

Szczegóły oferty
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.