fbpx

Asystent/ka Zarządu

Master HR
  • Opublikowane: 24 grudnia 2022
  • Applications 0
  • Obejrzeń 2901

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego partnera biznesowego, dynamicznie rozwijającej się agencji HR z ponad 20-letnią historią, specjalizującej się w usługach w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim, tworzeniem miejsc pracy i zapewnianiu kompleksowej opieki obcokrajowcom, poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko: Asystent/ka Zarządu.

Numer ref. 2022/10/WAW/AZ

Miejsce pracy: Góra Kalwaria/ woj. mazowieckie

Zadania:

  • Bieżące wsparcie administracyjne i operacyjne pracy Prezesa firmy
  • Zarządzanie kalendarzem i organizacją spotkań
  • Organizowanie podróży służbowych i rozliczanie wydatków
  • Tworzenie podsumowań ze spotkań biznesowych
  • Monitorowanie terminowości realizacji zadań zleconych współpracownikom przez przełożonego
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy Prezesem, a podległymi działami
  • Analiza raportów w oparciu o zdefiniowane parametry
  • Tworzenie zestawień, raportów i prezentacji
  • Dbanie o sprawną komunikację z pozostałymi działami w firmie
  • Dbanie o wizerunek organizacji i sprawną komunikację w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi, podmiotami administracyjnymi, partnerami biznesowymi

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe lub studia w toku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
  • Umiejętność radzenia sobie ze złożonymi zadaniami i pracy pod presją czasu
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Samodzielność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań
  • Dyspozycyjność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność szukania informacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra obsługa programów pakietu MS Office w szczególności Excel i PowerPoint

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wychodzącej naprzeciw zmieniającemu się rynkowi pracy
  • Niezbędne narzędzia i systemy informatyczne wspomagające wykonanie pracy
  • Środowisko pracy gwarantujące bezpieczeństwo, oferujące możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów
  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem: