Nasza firma

MasterHR Sp. z o.o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie firm i profesjonalna pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu organizacji, poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

 • Jesteśmy profesjonalnym zespołem, świadczącym usługi w zakresie rekrutacji pracowników szeregowych, specjalistów, szkoleń wprowadzających dla nowych pracowników w różnych branżach:

 • Tworzymy doświadczony i kreatywny zespół, który ceni sobie zadowolenie klienta:

 • Naszym celem jest wyróżniać się dbałością o doskonałą obsługę klientów, dostarczanie usług najwyższej jakości, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR:

 • Dzięki Master HR nie muszę przejmować się formalnościami związanymi z przeprowadzeniem procesu rekrutacji, tym samym zaoszczędzając swój czas, który jest dla mnie bardzo cenny.

  Piotr Wysocki

  Pracodawca, Szczecin
 • Znalazłem tę agencję całkiem przypadkowo szukając ofert pracy na wyszukiwarce internetowej. Dzięki niej posiadam teraz pracę, w której w końcu zarabiam odpowiednią sumę jak na mój zawód przystało, a proces rekrutacji był naprawdę bardzo szybki i przyjemny. Gorąco polecam.

  Marcin Górski

  Projektant, Świnoujście