Koordynator w dziale Rynków Zagranicznych (EU) z jęz. rosyjskim i jęz. angielskim

Master HR
  • Opublikowane: 2 maja 2023
  • Applications 0
  • Obejrzeń 1796

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego partnera biznesowego, ogólnopolskiej agencji z ponad 20-letnią historią działania, specjalizującej się w usługach w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim, tworzeniem nowych miejsc pracy i zapewnianiu kompleksowej opieki obcokrajowcom, poszukujemy Kandydata/tki, na stanowisko:

Numer ref. 2023/05/WAW/KRZ

Miejsce pracy: okolice Warszawy

Zadania:

  • Koordynowanie i współrealizowanie bieżących działań operacyjnych związanych z realizacją kontraktów zagranicznych;
  • Dbanie o efektywną komunikację i współpracę między działami wewnętrznymi firmy, delegowanymi zagranicę pracownikami produkcyjnymi;
  • Współtworzenie planu zatrudnienia i delegowania pracowników dla projektów zagranicznych;
  • Przygotowywanie grup pracowników do delegowania zagranicę oraz organizacji transportu i zakwaterowania delegowanych pracowników i ich lokalnej legalizacji we współpracy z koordynatorami zagranicznymi;
  • Organizowanie i prowadzenie informacyjnych spotkań przedwyjazdowych z pracownikami;
  • Terminowa realizacja zadań dotyczących wypełniania założeń kontraktów zagranicznych oraz przygotowywania grup wyjazdowych;
  • Kompletowanie, uzupełnianie oraz wymiana dokumentów wewnętrznie oraz przy udziale koordynatorów zagranicznych, zgodne z założonym terminem i standardami;
  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych w danym projekcie;
  • Wspieranie oddelegowanych pracowników w zakresie bieżącej współpracy;
  • Budowanie tematycznej bazy wiedzy – case study (Q&A) w zakresie delegowania pracowników i kontraktów zagranicznych, współtworzenie instrukcji i procedur; systematyczne budowanie standardów i najlepszych procesów realizowania codziennych zadań;
  • Wspieranie działu rynków zagranicznych w pracach administracyjnych (uzupełnianie danych w systemach informatycznych) oraz w działaniach rozwojowych;
  • Aktywna współpraca z innymi działami organizacji m.in.: z Działem Rekrutacji, Legalizacji, HR oraz Transportu, koordynatorami oddziałów w Polsce oraz zagranicą.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Dobra znajomość języka rosyjskiego na poziomie B2/C1 (wymóg konieczny);
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 (wymóg konieczny);
  • Proaktywność – w codziennej pracy konieczne jest dbanie o terminowość zadań nie poprzez „aktywne czekanie”, ale aktywne trzymanie ręki na pulsie, szybkie dostrzeganie ryzyk i reagowanie na możliwe problemy;
  • Skrupulatność i wysoka komunikatywność;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze koordynacji lub operacji;
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji pracy tymczasowej lub przy delegowaniu pracowników-cudzoziemców do pracy zagranicę;
  • Dobra znajomość języka polskiego – głównie do komunikacji ze współpracownikami w biurze;
  • Swoboda w pracy na programach MS Office – głównie Excel, tworzenie harmonogramów, budowanie prostych analiz, praca na kalendarzu i dokumentach Word;
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów;
  • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji biznesowych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dokładność, systematyczność i terminowość w wykonywaniu zadań;
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentami prawnymi.

Oferujemy:

  • Wsparcie zaangażowanego i pełnego dobrej energii przełożonego!
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Praca w dynamicznie rosnącej firmie rodzinnej, w której wartości firmowe nie są tylko sloganami – są sposobem życia:
  • Otwartość
  • Bezpieczeństwo
  • Rzetelność
  • Skuteczność
  • Odpowiedzialność
  • Rozwój
  • Posiadanie wpływu na sposób pracy działu oraz wspólne budowanie najlepszych modeli działania;
  • Gwarancję poznania wielu pozytywnie nastawionych, rzetelnych i pełnych pasji pracowników!
  • Zarobki odpowiadające warunkom rynkowym i sensownie zbudowany system premiowy, oparty zarówno o cele indywidualne jak i zespołowe. Bo zespołowość jest dla nas bardzo ważna!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Koordynator-w-dziale-Rynkow-Zagranicznych-lo4zzEUlo41z-z-jezykiem-rosyjskim-i-angielskim/5409-3561-25-4bb-1914.html

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie2 lata