fbpx

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 5 stycznia 2022
  • Apply Before: 1 stycznia 1970
  • Applications 0
  • Obejrzeń 2219

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Agencja Zatrudnienia nr rejestr. 16707.

Aktualnie dla Naszego Partnera Biznesowego – Firmy Produkcyjnej  z ugruntowaną pozycją na rynku skandynawskim, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin.

Nr ref.: 2022/12/SpecjalistaDsKadrPłac/Szczecin

Zadania:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Udział w procesie zatrudniania nowych pracowników oraz w rozliczaniu czasu pracy pracowników,
  • Wsparcie Kierownika HR w obszarze zatrudniania nowych pracowników i onboardingu,
  •  Administracyjnie wsparcie innych działów w firmie, m.in. organizowanie delegacji, wizyt gości na terenie kraju i zagranicy.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (szukamy do zespołu osoby doświadczonej lub z mniejszym doświadczeniem zawodowym do wdrożenia w obowiązki),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny,
  • Znajomość prawa pracy oraz zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy własnej i skrupulatność,
  • Otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę w firmie produkcyjnej w kulturze skandynawskiej,
  • Możliwość pracy 1 dnia zdalnego w tygodniu + czasami pracy home-office,
  • Ciekawą pracę z ambitnymi zadaniami w obszarze HR,
  • Benefity: możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń/wdrożenia w obowiązki, pakiet medyczny, Ubezpieczenie na życie, karta sportowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: