fbpx

Księgowy do obsługi klienta w Norwegii

Master HR
  • Opublikowane: 7 września 2020
  • Applications 0
  • Obejrzeń 7704

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Agencja Zatrudnienia nr rejestr. 16707.

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy z 40 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku norweskim, świadczącej kompleksowo usługi księgowe, poszukujemy kandydata do międzynarodowego zespołu na stanowisko:

KSIĘGOWY DO OBSŁUGI KLIENTA W NORWEGII

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2020/09/KDSKN/Szczecin

Zadania:

  • Prowadzenie księgowości norweskich spółek (AS, NUF, ENK),
  • Księgowanie dokumentów sprzedażowych, kosztowych, wyciągów bankowych; wystawianie faktur sprzedaży, kontrolowanie rozrachunków,
  • Naliczanie wynagrodzeń, chorobowego, Feriepenger,
  • Wysyłanie deklaracji VAT, Amelding,
  • Zgłaszanie projektów i pracowników na RF1199,
  • Kontakt z norweskimi urzędami – np. wysyłanie podań o zwolnienie z opodatkowania
  • Praca z zagranicznymi firmami działającymi w Norwegii,
  • Praca głownie z klientami z branży budowlanej, instalacyjnej, montażowej posiadającej projekty w Norwegii.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Min. 1 rok doświadczenia w zawodzie,
  • Mile widziane ukończone studia na kierunku Ekonomia/Finanse/Rachunkowość,
  • Dobra znajomość norweskich zasad księgowych, przepisów podatkowych itd.,
  • Preferowana znajomość programów księgowych (Visma Business, Visma Lønn, Tripletex lub innych) – w przypadku braku znajomości istnieje możliwość przeszkolenia wewnętrznego,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • Mile widziana znajomość języka norweskiego, rosyjskiego, litewskiego, łotewskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym i krajowym (siedziba w Oslo, 5 Oddziałów w Norwegii, Oddział Szczecin),
  • Pracę z nowoczesnymi i sprawdzonymi programami – dzięki temu minimalizujemy ryzyko błędów technicznych, które często zdarzają się w firmach korzystających ze starych zawodnych programów księgowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity – wynagrodzenie płatne z góry 15 dnia miesiąca za cały miesiąc, benefity do omówienia z pracodawcą).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: