fbpx

Kierownik Oddziału

Application deadline date has been passed for this Job.
Master HR
  • Opublikowane: 17 września 2021
  • Applications 0
  • Obejrzeń 5097
Opis oferty

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.
Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Rekrutacja dla ogólnopolskiej agencji z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizującej się w usługach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim; tworzeniu miejsc pracy i zapewnianiu kompleksowej opieki obcokrajowcom. Poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:  Karczew, woj. Mazowieckie

Nr ref.: 2021/09/MAZ/KO

Zadania:

  • Koordynowanie pracy Oddziału i raportowanie jego wyników
  • Kompleksowe zarządzanie Zespołem; delegowanie zadań i rozliczanie osiągniętych rezultatów
  • Zapewnienie realizacji usługi przez pracowników międzynarodowych w danym projekcie
  • Utrzymywanie niskiej rotacji i absencji pracowników międzynarodowych
  • Współpraca z Działami Rekrutacji i Legalizacji; tworzenie planów zatrudnienia, przedłużanie pozwoleń na pobyt i pracę w Polsce
  • Wspieranie pracowników międzynarodowych w zakresie organizacji noclegów, dojazdów oraz pomoc w adaptacji
  • Budowanie relacji biznesowych z klientami firmy

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami (min. 50 osób)
  • Dobra znajomość języka polskiego i języka rosyjskiego na poziomie B2/C1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra obsługa programów z pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Dyspozycyjność
  • Dokładność, systematyczność, terminowość w wykonywaniu zadań
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie z długoletnim stażem, wychodzącej naprzeciw zmieniającemu się rynkowi pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy samochód służbowy, laptop, telefon
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie zajęć sportowych, szkoleń i kursów oraz nauki języków obcych
  • Samodzielność, autonomię w podejmowaniu decyzji
  • Możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów
  • System premiowy oparty o wypracowane wyniki
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Spotkania integracyjne
  • Pracę w dobrej atmosferze, w otwartym i kreatywnym Zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem:

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie2 lata
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.