fbpx

Główna Księgowa

Application deadline date has been passed for this Job.
Master HR
  • Opublikowane: 11 kwietnia 2022
  • Applications 0
  • Obejrzeń 4137
Opis oferty

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.
Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego klienta, firmy – producenta i dystrybutora towarów, poszukujemy najlepszego Kandydata/tki na stanowisko: Główna/y Księgowa/y.

Miejsce pracy:  Bielsko-Biała

Nr ref.: 2022/04/GK/BB

 Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiej ustawy o rachunkowości
  • Dokonywanie rozliczeń prawno-podatkowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie deklaracji intrastat
  • Sporządzanie sprawozdań miesięcznych, kwartalnych, rocznych do GUS, US
  • Współpraca z bankami, ubezpieczycielami, biegłym rewidentem, audytorami, organami podatkowymi
  • Współpraca i bieżące raportowanie do Zarządu

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego.
  • Znajomość systemów klasy ERP (moduły finansowo-księgowe)
  • Dobra znajomość programów biurowych, szczególnie arkuszy kalkulacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Referencje od poprzedniego pracodawcy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Perspektywy rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Odpowiedzialną pracę, wspierającą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Samodzielność w realizacji zadań

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem:

Szczegóły oferty
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.