fbpx

GERMAN PROGRAM MANAGER

Master HR
  • Opublikowane: 18 stycznia 2022
  • Applications 0
  • Obejrzeń 4006

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia, uprawniający do świadczenia usług: pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego.

Rekrutacja dla dynamicznie rozwijającej się firmy, specjalizującej się w usługach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim; tworzeniu miejsc pracy i zapewnianiu kompleksowej opieki obcokrajowcom, dla której poszukujemy:

German Program Manager

Miejsce pracy: Góra Kalwaria, woj. Mazowieckie

Numer ref.: 2022/01/WAW/GPMa

Zadania:

  • Koordynowanie projektami realizowanymi na terenie Niemiec i dbanie o efektywny przepływ informacji między stronami kontraktu
  • Zapewnienie realizacji procedur związanych z oddelegowaniem pracowników/ zleceniobiorców do realizacji usług produkcyjnych w Niemczech
  • Wspieranie zespołów w pracy i aklimatyzacji na terenie Niemiec
  • Ścisła współpraca z Klientem zewnętrznym oraz wewnętrznymi działami firmy (Działy: HR, Legalizacji, Rekrutacji, Rozliczeń)
  • Tłumaczenie w językach polskim, rosyjskim i niemieckim
  • Planowanie realizacji usług uwzględniające zamówienia, rotację oraz absencje pracowników
  • Zarządzanie efektywnością, wydajnością i podnoszeniem jakości usług
  • Zapewnienie spójności i aktualności danych związanych z realizacją projektów w wyznaczonych systemach informatycznych

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Znajomość języka rosyjskiego oraz niemieckiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkoma projektami jednocześnie
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i przyjazne nastawienie do współpracowników
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i zadaniami
  • Zadaniowe podejście do realizacji celów
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Otwartość na podróżowanie (około 15%-30% czasu pracy)
  • Otwartość na pomysły
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku
  • Dobra obsługa programów z pakietu MS Office
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie z długoletnim stażem, wychodzącej naprzeciw zmieniającemu się rynkowi pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Samodzielność, autonomię w podejmowaniu decyzji
  • Możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów
  • System premiowy oparty na wypracowanych wynikach
  • Pracę w dobrej atmosferze, w otwartym i kreatywnym Zespole

>>>APLIKUJ<<<