fbpx

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Master HR
  • Opublikowane: 12 kwietnia 2023
  • Applications 0
  • Obejrzeń 1912

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego Partnera Biznesowego, rozwijającej się firmy z niemieckim kapitałem, w której liczy się człowiek i jego rozwój a profil produkcyjno-usługowy idzie w parze z wysoką jakością i wydajnością, poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Numer ref. 2023/04/spec.ds.obsł.kl.z.niem.

Miejsce pracy: Nowe Czarnowo pod Gryfinem

Zadania:

  • Przygotowywanie rozliczeń, zestawień w języku niemieckim, według bieżących potrzeb Dyrekcji,
  • Współpraca z działami: Produkcji, Logistyki oraz Obsługi Klienta oraz ich wsparcie administracyjne,
  • Bieżąca realizacja korespondencji w języku niemieckim w obszarze administracji i logistyki,
  • Rejestracja dokumentów według obowiązujących procedur,
  • Działania w zakresie przepływu informacji oraz dokumentów w języku niemieckim, współpraca z innymi Zespołami firmy w tym zakresie.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość pakietu MS Office i obsługa urządzeń biurowych.

 Oferujemy:

  • Pracę ciekawą, pełną wyzwań, w firmie stawiającej na perfekcję, nowoczesne technologie, profesjonalizm i niezawodność
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego – specjalistyczne szkolenia dedykowane
  • Atmosferę pracy nastawioną na współpracę i wsparcie
  • Prywatną opiekę medyczną (Medicover, Luxmed), ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie nauki języków obcych (angielski i niemiecki)
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (karta sportowa: basen, fitness)
  • Dofinansowanie wypoczynku, upominki okolicznościowe, paczki świąteczne
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Udogodnienia na miejscu: stołówkę, parking dla pracowników
  • Laptop, telefon, parking dla pracowników.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-Obslugi-Klienta-z-jezykiem-niemieckim/5408-3560-25-4bb-1914.html