fbpx

Spedytor

This job has been Expired
Opis oferty

Miejsce pracy:  Kijewo (docelowo Stargard)
Nr ref.: 2016/SPED/Szczecin

Zadania:

•    Zbieranie zleceń transportowych od klientów,
•    Koordynacja transportu,
•    Sporządzanie dokumentacji transportowej,
•    Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientem,
•    Raportowanie wyników do przełożonego,
•    Dbanie o terminowość załadunków i rozładunków na magazynach.

Umiejętności interpersonalne:

•    Wykształcenie min. średnie, preferowane: logistyka, transport, spedycja,
•    Wymagane min. 3 lata doświadczenia w zawodzie,
•    Dobra znajomość programów pakietu Office,
•    Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
•    Dobre umiejętności komunikacyjne,
•    Samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym systemem wynagradzania ,
•    Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
•    Niezbędne narzędzia do pracy i szkolenia,
•    Samodzielną i ciekawą pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.