fbpx

SERVICE MANAGER/ KIEROWNIK SERWISU

Master HR
  • Opublikowane: 4 lutego 2022
  • Applications 0
  • Obejrzeń 4229

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.
Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego Klienta – firmy z kapitałem zagranicznym, specjalizującej się w transporcie towarów i serwisie pojazdów specjalistycznych i maszyn, poszukujemy  Kandydata/tki na stanowisko: Service Manager. Osoba będzie odpowiedzialna za organizację nowo powstałego serwisu maszyn, traktorów, ciągników.

Miejsce pracy:  Bolesławiec/ woj. dolnośląskie

Nr ref.: 2022/02/SMKS

Zadania:

  • Powołanie jednostki serwisowej do działania,
  • Zarządzanie serwisem traktorów, naczep, maszyn rolniczych i transportowych,
  • Powołanie zespołu wykwalifikowanych ślusarzy i mechaników,
  • Wybór odpowiedniego programu informatycznego do zarządzania usługą i jego implementacja,
  • Organizacja, koordynacja i kontrola wysokiej jakości napraw traktorów i naczep,
  • Organizacja i zarządzanie procesem logistycznym łańcucha dostaw części zamiennych,
  • Utrzymanie procesów serwisowych i zapewnienie niezbędnej obsługi technicznej, bazy informacji,
  • Szkolenie pracowników, zapewnienie odpowiednich kompetencji technicznych,
  • Zapewnienie wysokich wskaźników jakościowych oraz efektywności pracy zespołu,
  • Nadzór nad utrzymaniem i właściwą eksploatacją infrastruktury jednostki.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie min. średnie, kierunkowe: mechanika samochodowa,
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku,
  • Wiedza na temat łańcucha dostaw w branży serwisowej w Automotive,
  • Zdolności organizacyjne oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Dobra znajomość języka rosyjskiego jako warunek konieczny,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Inicjatywa, odpowiedzialność, zdolność aktywnego uczestniczenia w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

  • Szansę na zbudowanie nowego serwisu naprawczego od podstaw,
  • Profesjonalne środowisko pracy w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Samochód służbowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.