fbpx

Spedytor/Spedytorka Gliwice

Master HR
  • Opublikowane: 14 marca 2024
  • Applications 0
  • Obejrzeń 239

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego Partnera Biznesowego, jednego z największych operatorów logistycznych w Polsce, poszukujemy najlepszego Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Spedytor/Spedytorka

Miejsce pracy:  Gliwice

Nr ref.: 2024/03/GLI/SPED

 Zadania:

  • systematyczna sprzedaż usług spedycyjnych drogowych
  • budowanie i rozwijanie bazy klientów
  • bieżąca współpraca z podwykonawcami (przewoźnicy, partnerzy spedycyjni), koordynacja transportu
  • organizowanie i prowadzenie spotkań handlowych w celu nawiązania współpracy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradzanie w wyborze optymalnych rozwiązań na podstawie analizy potrzeb logistycznych klienta
  • obsługa operacyjna zleceń przyjmowanych do realizacji, optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • prowadzenie ewidencji wykonywanych przewozów, prowadzenie dokumentacji transportowej
  • budowanie pozytywnych relacji ze zleceniodawcami oraz zleceniobiorcami
  • dobra współpraca z zespołem spedytorów i z działem handlowym
  • raportowanie postępów w osiąganiu celów sprzedażowych

Wymagania i pożądane umiejętności interpersonalne:

  • 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług transportowych lub spedycyjnych
  • znajomość giełd transportowych
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientem
  • obowiązkowość, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • system premiowy zależny od wyniku
  • niezbędne narzędzia do pracy i szkolenia
  • możliwość przystąpienia do pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego na dogodnych warunkach
  • pracę w profesjonalnym zespole logistycznym
  • oraz co bardzo istotne: pracę w dobrze rozumiejącym i wspierającym się zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem:

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie2 lata
  • KwalifikacjeCertyfikaty