fbpx

Specjalista ds. Zakupów

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 12 maja 2022
  • Applications 0
  • Obejrzeń 2362

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Agencja Zatrudnienia nr rejestr. 16707.

Aktualnie dla Naszego Partnera Biznesowego – firmy skandynawskiej z ugruntowaną pozycją wiodącego dostawcy na rynku, zajmującej się projektowaniem i produkcją najszerszej gamy transformatorów, dławików i zasilaczy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy:  Dobra (Powiat Policki).

Nr ref.: 2022/05/SpecjalistaDsZakupów/Dobra/PowiatPolicki

Zadania:

  • Poszukiwanie i sporządzanie zapytań ofertowych w celu pozyskania nowych dostawców materiałów, narzędzi, usług
  • Analiza ofert dostawców, optymalizacja warunków współpracy,
  • Wybór dostawców, negocjacje warunków współpracy,
  • Realizacja zakupów zgodnie z zapotrzebowaniem wewnętrznym organizacji,
  • Testowanie i analiza jakościowa nowych materiałów do produkcji,
  • Czynności dot. poprawy dokumentacji technicznej: rysunki, wymagania itp.
  • Sporządzanie raportów z danymi statystycznymi dot. zakupów, analiza prognoz i komunikowanie
    o zmianach,
  • Podejmowanie operacyjnych działań prowadzących do redukcji kosztów związanych
    z zaopatrzeniem,
  • Analiza i optymalizacja kosztów transportu,
  • Praca administracyjna w systemie ERP – realizacja zamówień zakupowych, pozyskiwaniem danych
  • Uaktualnianie Service Net w zakresie obszaru zakupów,
  • Aktywne uczestnictwo w grupie pracowników Zakupów spółki,
  • Odpowiedzialność za określoną grupę dostawców.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym (poziom min. B1),
  • Obsługa Ms Office w szczególności Excel (sposób wizualizacji danych),
  • Znajomość technik negocjacyjnych i zdolności analityczne,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Kreatywność w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań,
  • Dodatkowy atut: znajomość innego języka obcego, wiedza z obszaru produkcji transformatorów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę w firmie produkcyjnej w kulturze skandynawskiej (praca w godzinach 8.00-16.00),
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności,
  • Szkolenia wprowadzające,
  • Celebrację wspólnie z zespołem miłych wydarzeń, tj. Tłusty Czwartek, Mikołajki i wiele innych,
  • 4 dni pracy zdalnej w miesiącu,
  • Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, parking dla pracowników, dofinansowanie do wypoczynku, program rekomendacji pracowników, możliwość uzyskania uprawnień, bony towarowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: