Specjalista ds. sprzedaży eksportowej – rynki francuskojęzyczne

Master HR
  • Opublikowane: 30 października 2019
  • Applications 0
  • Obejrzeń 8514

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Agencja Zatrudnienia nr rejestr. 16707.

Aktualnie dla naszego Klienta – jednego z największych producentów z branży elektrycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ – RYNKI FRANCUSKOJĘZYCZNE

Miejsce pracy:  Koszalin

Nr ref.: 2019/10/SDSEFR

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa transakcji eksportowych na rynku francuskim,
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami z rynku francuskiego.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2/C1,
  • Prawo jazdy kat. B, wykształcenie min. średnie,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie A1.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę w firmie o zasięgu krajowym i zagranicznym,
  • System premiowy uzależniony od wyników sprzedaży – system premiowy dla back office w opracowaniu wewnątrz firmy,
  • Dodatkowe benefity: Karty Multisport, Prywatną Opiekę Medyczną, Ubezpieczenie grupowe AXA,
  • Kurs języka angielskiego dla pracowników
  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie
    jesienno-zimowym oraz wiele więcej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: