fbpx

REGIONALNY MANAGER SPRZEDAŻY – RYNKI ANGIELSKOJĘZYCZNE

Application deadline date has been passed for this Job.
Master HR
  • Opublikowane: 21 listopada 2019
  • Applications 0
  • Obejrzeń 9263
Opis oferty

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Agencja Zatrudnienia nr rejestr. 16707.

Aktualnie dla naszego Klienta – jednego z największych producentów z branży elektrycznej, posiadającego 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększającego sprzedaż w 57 krajach Świata, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:  Koszalin

Nr ref.: 2019/11/MDSRANG

Zadania:

  • Budowanie marki firmy oraz dbanie o dobre relacje z klientami,
  • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa nowych Klientów,
  • Realizowanie planów sprzedażowych zgodnej ze strategią i celami firmy,
  • Rozwijanie kontaktów biznesowych i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi Klientami (teren działania m.in. Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rumunii, Węgier),
  • Monitorowanie i analiza konkurencji na rynkach zagranicznych.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1,
  • Prawo jazdy kat. B, wykształcenie min. średnie,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,
  • Wysoka motywacja do pracy oraz chęć do rozwoju swoich kompetencji sprzedażowych,
  • Doświadczenie w sprzedaży i wiedza merytoryczna w obszarze branży jako dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę w firmie o zasięgu krajowym i zagranicznym, kierującej się wartościami: elastyczności, autentyczności, rozwoju i zaangażowaniu,
  • System premiowy uzależniony od wyników sprzedaży – premia zaczyna obowiązywać po okresie próbnym (3 miesięcy),
  • Wsparcie stanowiska w zadaniach po przez dyspozycję Specjalisty ds. sprzedaży – odpowiedzialnego m.in. za wprowadzanie danych do systemu, przygotowywanie zestawień oraz wsparcie w organizacji pracy Regionalnych Managerów Sprzedaży,
  • Dodatkowe benefity: Karty Multisport, Prywatną Opiekę Medyczną, Ubezpieczenie grupowe AXA,
  • Kurs języka angielskiego dla pracowników
  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie
    jesienno-zimowym oraz wiele więcej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na:

Szczegóły oferty
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.