fbpx

Manager ds. Exportu

Master HR
  • Opublikowane: 5 lutego 2020
  • Apply Before: 1 stycznia 1970
  • Applications 0
  • Obejrzeń 8017

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Agencja Zatrudnienia nr rejestr. 16707.

Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z najnowocześniejszych firm w Niemczech w zakresie rozwoju, projektowania, produkcji i marketingu asortymentu na całym świecie, poszukujemy kandydata na stanowisko:

MANAGER DS. EXPORTU

Miejsce pracy:  Niemcy – Lubmin (koło Świnoujścia)

Nr ref.: 2020/02/MdsEx

Zadania:

  • Budowanie marki firmy i pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych (Azja, Daleki Wschód – wyjazd 1 raz w m-cu),
  • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi i nowo pozyskanymi Klientami na rynkach zagranicznych,
  • Wsparcie i doradztwo dla nowych i obecnych Klientów,
  • Prezentacja produktu, przygotowanie oferty i negocjacje kontraktów,
  • Monitorowanie realizacji ofert i kontraktów z Klientami,
  • Współuczestnictwo i rozwój we wdrażaniu działań sprzedażowych i marketingowych,
  • Fakturowanie i tworzenie wszystkich dokumentów wysyłkowych, odprawy celnej,
  • Współpraca z działami produkcji, obsługi klienta i administracji,
  • Wsparcie projektów i tematów rozwojowych dla firmy.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • 2 lata w sprzedaży, w obsłudze z klientami zagranicznymi,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu biegłym jako warunek konieczny (głównie w celu kontaktu wewnątrz firmy),
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,
  • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i nastawienie na efektywność,
  • Chęć podróżowania po całym świecie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na zasadach prawa niemieckiego w firmie o zasięgu światowym,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na warunkach niemieckich, system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży,
  • Możliwość szerokiego spektrum rozwoju – ambitne projekty i zadania, kompleksowe szkolenia,
  • Świąteczne premie w zależności od stażu pracy,
  • 30 dni urlopu wypoczynkowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, możliwość auta do indywidualnego ustalenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV w języku angielskim lub niemieckim na: