fbpx

Inżynier Sprzedaży

Master HR
  • Opublikowane: 15 stycznia 2020
  • Apply Before: 15 stycznia 2030
  • Applications 0
  • Obejrzeń 7641

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy inżynierskiej  specjalizującej się  w projektowaniu,  produkcji i wdrażaniu urządzeń oraz systemów do przetwarzania sygnałów audio poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Miejsce pracy:  woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie.

Nr ref.: 2020/01/IS

Zadania:

  • Doradztwo techniczno-handlowe dla obecnych i przyszłych klientów oraz dystrybutorów  na terenie woj. zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego),
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (instalatorów systemów teletechnicznych, generalnych wykonawców),
  • Monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji,
  • Współpraca z dystrybutorami (przygotowywanie ofert handlowych i negocjowania kontraktów),
  • Współpraca z projektantami instalacji teletechnicznych,
  • Wsparcie techniczne produktów i usług oferowanych przez firmę.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie techniczne lub wiedza o specjalności elektrycznej, elektronicznej, informatycznej lub pokrewnej,
  • Doświadczenie handlowe min. 2 lata w zawodzie,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy i odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (UoP lub B2B) w dynamicznie rozwijającej się w firmie, nastawionej na współpracę i rozwój z elastycznym podejściem do pracownika oraz z przyjazną atmosferą pracy,
  • System premiowy uzależniony od wyników sprzedaży – nieograniczone wynagrodzenie,
  • Możliwość szybkiego awansu i pracy samodzielnej,
  • Niezbędne narzędzia pracy(auto,laptop,telefon).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: