fbpx

Specjalista ds. BHP

Master HR
  • Opublikowane: 17 listopada 2023
  • Applications 0
  • Obejrzeń 994

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego Partnera Biznesowego, nowoczesnej instytucji popularyzującej naukę
i innowacje w oparciu o gospodarkę morską i historię Pomorza Zachodniego, umożliwiającej dzieciom i dorosłym odkrywanie sekretów nauki i techniki, mamy przyjemność rekrutować na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2023/11/SZZ/SBHP

 Zadania:

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa w organizacji,
  • Organizacja oraz prowadzenie szkoleń BHP (wstępnych, okresowych oraz związanych ze zmianami stanowisk) pracownikom organizacji, wydawanie stosownych zaświadczeń,
  • Kontrola ważności profilaktycznych badań lekarskich oraz szkoleń okresowych, współpraca z biurem kadr i płac w zakresie wystawiania skierowań na badania profilaktyczne,
  • Udział w postępowaniu powypadkowym oraz dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych, zgodnie z wymaganiami przepisów oraz wewnętrznymi procedurami i standardami,
  • Podejmowanie działań profilaktycznych mających na celu zapobieganie zdarzeniom potencjalnie wypadkowym,
  • Dokonywanie okresowej oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
  • Organizowanie stanowisk pracy zgodnie z przepisami BHP oraz zgodnie z wymogami ergonomii,
  • Prowadzenie stosownej dokumentacji,
  • Egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP przez pracowników oraz zleceniobiorców,
  • Dokonywanie przeglądu budynku, jego wyposażenia oraz otoczenia pod kątem zapewnienia bezpiecznych warunków pracy,
  • Kontrola zasadności przydzielania środków ochrony indywidualnej i sprawdzanie na stanowiskach pracy czy są stosowane zgodnie z ich przeznaczeniem.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • Minimum 3 lata stażu pracy w służbie BHP,
  • Umiejętność przekazywania wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Cechy osobowościowe:

  • Komunikatywność,
  • Kreatywność,
  • Motywacja przy wdrażaniu nowoczesnych zasad ochrony i likwidacji niebezpiecznych nawyków.

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz na umowę zlecenie,
  • Unikatowe miejsce pracy,
  • Pozytywną atmosferę pracy oraz wsparcie współpracowników,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Realny wpływ na sposób realizacji powierzonych zadań.

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem: