fbpx

Specjalista ds. Archiwizacji

Master HR
  • Opublikowane: 16 listopada 2023
  • Applications 0
  • Obejrzeń 1336

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego Partnera Biznesowego, nowoczesnej instytucji popularyzującej naukę i innowacje w oparciu o gospodarkę morską i historię Pomorza Zachodniego, umożliwiającej dzieciom i dorosłym odkrywanie sekretów nauki i techniki, mamy przyjemność rekrutować na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2023/11/SZZ/SDA

Zadania:

  • Organizowanie i prowadzenie archiwum zakładowego,
  • Realizacja zadań związanych z dokumentacją przekazaną do archiwum zakładowego,
  • Opieka proceduralna nad JRWA,
  • Wsparcie merytoryczne komórek i kierownictwa w klasyfikowaniu i kwalifikowaniu dokumentacji,
  • Weryfikacja prawidłowości wykonywania czynności kancelaryjnych i archiwizacyjnych,
  • Bieżąca archiwizacja,
  • Uporządkowanie i  archiwizacja dokumentacji wytworzonej i zgromadzonej przed 2023 r.,
  • Współpraca z Archiwum Państwowym,
  • Doradztwo komórkom organizacyjnym oraz  prowadzenie szkoleń dla pracowników.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe ze specjalizacją archiwalną lub wykształcenie średnie i przeszkolenie archiwalne- kurs archiwalny I stopnia,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość aktów prawnych określających zasady postępowania z dokumentacją,
  • Znajomość stosowanych systemów kancelaryjnych i archiwalnych.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie na okres min. 12 miesięcy,
  • Unikatowe miejsce pracy,
  • Pozytywną atmosferę pracy, wsparcie współpracowników,
  • Współpracę w dynamicznym zespole,
  • Posiadanie wpływu na sposób realizacji zadań związanych z pracą w archiwum.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem: