fbpx

Koordynator Projektów Logistyki Kontraktowej (E-commerce)

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 16 listopada 2018
  • Applications 0
  • Obejrzeń 2653
Opis oferty

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW LOGISTYKI KONTRAKTOWEJ (E-COMMERCE)

Miejsce pracy:  Łozienica

Nr ref.: 2018/11/KPLKE/Łozienica

Zadania:

  • Kompleksowe wdrożenie i uruchomienie operacji logistycznych dla Klienta – bezpośredni wpływ na realizację projektów i odpowiedzialność za ich wynik,
  • Dokumentacja i nadzór prowadzonych działań,
  • Raportowanie wykonywanych działań do Zarządu w Polsce,
  • Współpraca i uczestnictwo przy: tworzeniu dokumentów analizy przedwdrożeniowej i analizie zebranych informacji od klienta, budowie /optymalizacji procesów i rozwiązań, szkoleniu użytkowników w zakresie dostarczanych rozwiązań, wsparciu klienta po wdrożeniu,
  • Zbudowanie zespołu wdrożeniowego i współpraca ze specjalistami z danej dziedziny (IT, Sprzedaż, Obsługa klienta itd.).

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 letnie związane z wdrażaniem projektów logistycznych,
  • Doświadczenie w logistyce i w branży e-commerce,
  • Wiedza z zakresu logistyki kontraktowej,
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Office,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz nadzoru nad pracą zespołu wdrożeniowego,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność,
  • Zdolność dostosowania się do sytuacji i zmian w danym środowisku,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Gotowość do częstych podróży krajowych i zagranicznych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane kompetencje:

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej i pisania procedur operacyjnych
  • Znajomość i umiejętność stosowania wybranych elementów zarządzania projektami,
  • Tworzenie raportów, zestawień, danych.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju i awansu w stabilnej, rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Dodatkowe benefity: Pakiet Multisport, Pakiet Med

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Koordynator-Projektow-Logistyki-Kontraktowej-lo4zzE-commercelo41z/5139-3201-25-li1-1914.html

Szczegóły oferty
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.