fbpx

Kierownik Oddziału/ Niemcy

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 11 stycznia 2017
  • Applications 0
  • Obejrzeń 6594
Opis oferty

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego

i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  Frankfurt nad Odrą – Niemcy

Nr ref.: 2017/KIER/Niemcy

Zadania:

•Współorganizacja nowego oddziału we Frankfurcie nad Odrą ( założenie Firmy w Niemczech, pozyskanie niemieckiej licencji transportowej),

•Utworzenie działu spedycyjnego,

•Identyfikacja i budowanie relacji biznesowych z nowymi klientami,

•Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami, współpraca w zakresie realizacji zleceń,

•Organizacja, nadzór nad pracą biura i podległego zespołu,

•Współtworzenie i organizacja założeń budżetowych,

•Tworzenie i optymalizacja rozwiązań operacyjnych zgodnie z oczekiwaniami klientów,

•Nadzór nad bieżącą współpracą z przewoźnikami i partnerami spedycyjnymi.

Umiejętności interpersonalne:

•Minimum 2-letnie doświadczenie w branży,

•Wykształcenie minimum średnie,

•Kontakt z klientem B2B,

•Znajomość rynku transportowego,

•Znajomość języka niemieckiego w stopniu płynnym,

•Mile widziana znajomość języka angielskiego,

•Komunikatywność, zarządzanie zespołem,

•Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne / analityczne,

•Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy oraz pracy pod presją czasu,

•Przebojowość, kreatywność.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie,

•Atrakcyjne wynagrodzenie,

•Wysokie premie, udział w zyskach firmy,

•Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,

•Zdobycie nowych doświadczeń przy wsparciu partnerskiej pomocy kierowników istniejących oddziałów firmy,

•Dodatkowe benefity (opieka medyczna pracownik + rodzina),

•Narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon),

•System szkoleń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Szczegóły oferty
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.