fbpx

Kierownik / Koordynator Działu Kadr i Płac

Master HR
  • Opublikowane: 14 marca 2022
  • Applications 0
  • Obejrzeń 4329

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Rekrutacja dla naszego Partnera Biznesowego – Ogólnopolskiej Agencji Pracy z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku pracy tymczasowej, outsourcingu pracowniczego, specjalizującej się w usługach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim; tworzeniu miejsc pracy i zapewnianiu kompleksowej opieki Obcokrajowcom. Poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko Kierownik/ Koordynator Działu Kadr i Płac.

Miejsce pracy:  Góra Kalwaria, woj. Mazowieckie

Nr ref.: 2022/03/WAW/KKDKiP

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem kadrowo-płacowym i dokumentacji kadrowej (10 osób)
  • Obsługa kadrowo-płacowa wybranych klientów
  • Weryfikowanie procesów kadr, płac i dokumentacji, wypracowywanie usprawnień, planowanie i nadzór nad wdrożeniem usprawnień
  • Przygotowywanie projektów oraz harmonogramów realizacji zadań specjalnych dla zespołu
  • Udział w projektach dotyczących różnych działów firmy
  • Kształtowanie efektywnej współpracy z innymi działami
  • Organizacja pracy zespołu – rekomendowanie przydziału klientów, planowanie HC, zastępstw oraz rekrutacja nowych pracowników
  • Stawianie celów i rozliczanie efektów pracy
  • Motywowanie i zapewnianie informacji zwrotnej
  • Przygotowywanie i realizacja planów rozwojowych w zespole
  • Kontrola czasu pracy: nadgodziny, urlopy, home office

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w obszarze kadr i płac
  • Praktyczna wiedza z zakresu kadr i płac, umiejętność naliczania wynagrodzeń, prawa pracy, prawa podatkowego, systemu ubezpieczeń społecznych, kodeksu cywilnego
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel
  • Doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych i programu Płatnik
  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Enova będzie dużym atutem
  • Wyższe wykształcenie lub studia w toku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem
  • Samodzielność, dokładność, otwartość i dobra organizacja pracy własnej
  • Proaktywność w działaniu, życzliwość i optymistyczne nastawienie do codziennych zadań
  • Stawianie na współpracę i rozwijanie podległych pracowników

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wychodzącej naprzeciw zmieniającemu się rynkowi pracy
  • Niezbędne narzędzia i systemy informatyczne wspomagające wykonanie pracy
  • Możliwość częściowego wykonywania obowiązków w zdalnym trybie pracy, po wdrożeniu w obowiązki
  • Środowisko pracy gwarantujące bezpieczeństwo, oferujące możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów
  • Możliwość udziału w projektowaniu nowych rozwiązań w zakresie administracji kadrowej i HR

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem:https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Kierownik-Koordynator-Dzialu-Kadr-i-Plac/5360-3495-25-c99-1914.html

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie2 lata