fbpx

Kierownik ds. Logistyki

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 17 września 2018
  • Applications 0
  • Obejrzeń 417
Opis oferty

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta , poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DS. LOGISTYKI

Miejsce pracy:  Stargard

Nr ref.: 2018/09/KDL/Stargard

Zadania:

  • Zapewnienie prawidłowego działania procesów logistycznych i magazynowych w Zakładzie poprzez organizację i nadzór nad siecią logistyczną Zakładu,
  • Nadzór nad opracowywaniem planów produkcyjnych, które zapewnią efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich i posiadanego majątku,
  • Zarządzanie podległymi pracownikami, koordynacja ich działań, analiza i zatwierdzanie kosztów działalności, nadzór nad dokumentacją magazynową i transportową, zapewnienie optymalnej rotacji zapasów, terminowości wysyłek,
  • Opracowywanie bieżących analiz oraz współtworzenie strategii rozwoju Zakładu w porozumieniu z Dyrektorem Zakładu, w tym opracowywanie budżetu oraz prognoz,
  • Realizowanie założonych budżetów i prognoz (m. in. kosztów, wyniku, rotacji zapasów, terminowości dostaw), osiąganie wyznaczonych celów
  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień Klienta,
  • Nadzór nad kluczowymi projektami i procesami, celem identyfikacji obszarów do poprawy i usprawnianiu procesów operacyjnych,
  • Tworzenie dobrego, motywującego, angażującego środowiska dla pracowników organizacji.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe preferowane Logistyka,
  • Min. 3 letnie w logistyce, szczególnie planowaniu materiałów lub/i produkcji w dużej międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), mile widziany drugi język na poziomie komunikatywnym,
  • Przedsiębiorczość oraz kreowanie optymalnych rozwiązań,
  • Analityczne podejście do rozwiązywania powierzonych zadań,
  • Wysokie zdolności organizacyjne,
  • Znajomość środowiska Windows, MS Office, systemy ERP (preferowany Axapta, EPICOR).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem (system jednozmianowy),
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń, fundusz socjalny,
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty wraz z rozwojem firmy,
  • Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na

Szczegóły oferty
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.