fbpx

Inżynier sprzedaży

Application deadline date has been passed for this Job.
Master HR
  • Opublikowane: 8 sierpnia 2019
  • Applications 0
  • Obejrzeń 7991
Opis oferty

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży inżynierskiej, specjalizującej się w projektowaniu, produkcji oraz systemów do przetwarzania sygnałów audio oraz w świadczeniu szeroko rozumianych usług akustycznych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Miejsce pracy:  woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Nr ref.: 2019/08/IS/P-KP-W

Zadania:

  • Doradztwo techniczno-handlowe dla obecnych i przyszłych klientów oraz dystrybutorów,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (instalatorów, generalnych wykonawców),
  • Monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji,
  • Współpraca z dystrybutorami (przygotowywanie ofert handlowych),
  • Wsparcie techniczne produktów i usług oferowanych przez firmę.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie techniczne lub wiedza o specjalności elektrycznej, elektronicznej, informatycznej lub pokrewnej,
  • Doświadczenie handlowe,
  • Prawo jazdy.

Mile widziane:

  • Zainteresowania w zakresie elektroakustyki, akustyki i systemów audio,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Nieograniczone wynagrodzenie,
  • Możliwość szybkiego awansu,
  • Elastyczne podejście do pracownika,
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na:

Szczegóły oferty
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.