fbpx

HR BUSINESS PARTNER – KOORDYNATOR PROJEKTÓW HR

Application deadline date has been passed for this Job.
Master HR
  • Opublikowane: 31 października 2019
  • Applications 0
  • Obejrzeń 8617
Opis oferty

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Agencja Zatrudnienia nr rejestr. 16707.

Aktualnie dla naszego Klienta – jednego z największych producentów z branży elektrycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:  Koszalin

Nr ref.: 2019/10/HRBKPHR

Zadania:

  • Rozwijanie polityki personalnej,
  • Wspieranie kadry zarządzającej w budowaniu zespołów i zarządzaniu,
  • Prowadzenie i koordynacja działań employer branding,
  • Realizacja działań rekrutacyjnych, polityki szkoleniowej i rozwoju,
  • Koordynowanie procesu komunikacji oraz rozwijanie i utrzymywanie relacji pracowniczych,
  • Tworzenie i wdrażanie procedur oraz narzędzi wspierających procesy biznesowe,
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz, współpraca z uczelniami, instytucjami związanymi z rynkiem pracy.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, kierunki: ekonomia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi i pokrewne,
  • Mile widziane studia podyplomowe z zakresu HR,
  • Doświadczenie zawodowe: 2 lata,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • Wiedza z zakresu prawa pracy, narzędzi HR,
  • Wiedza z zakresu ZZL,
  • Znajomość zagadnień z zakresu badania zaangażowania pracowników, onboardingu, ocen rozwojowych,
  • Umiejętności komunikacyjne, prowadzenie prezentacji i spotkań, umiejętność ustalania priorytetów, analizy danych,
  • Znajomość narzędzi potrzebnych do przeprowadzenia skutecznej rekrutacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę w firmie o zasięgu krajowym i zagranicznym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe benefity: Karty Multisport, Prywatną Opiekę Medyczną, Ubezpieczenie grupowe AXA,
  • Kurs języka angielskiego dla pracowników
  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie
    jesienno-zimowym oraz wiele więcej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na:

Szczegóły oferty
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.