fbpx

Pracownik Techniczny ds. Wystaw

Master HR
  • Opublikowane: 17 listopada 2023
  • Applications 0
  • Obejrzeń 971

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego Partnera Biznesowego, nowoczesnej instytucji popularyzującej naukę
i innowacje w oparciu o gospodarkę morską i historię Pomorza Zachodniego, umożliwiającej dzieciom i dorosłym odkrywanie sekretów nauki i techniki, mamy przyjemność rekrutować na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2023/11/SZZ/PTW

 Zadania:

  • Wykonywanie codziennej kontroli wizualnej stanu technicznego wystaw oraz uzupełnianie materiałów związanych z ich eksploatacją,
  • Zgłaszanie stwierdzonych awarii, nieprawidłowości funkcjonalnych oraz technicznych bezpośredniemu przełożonemu oraz serwisom zewnętrznym,
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w celu sprawnej realizacji zgłoszonych prac/napraw (np. współpraca z pracownikami firmy sprzątającej),
  • Dokumentowanie zrealizowanych prac, napraw, zgłoszeń w dzienniku usterek,
  • Usuwanie wszelkich zagrożeń oraz zauważonych nieprawidłowości w celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pracownikom jak i innym osobom przebywającym na terenie obsługiwanego obiektu,
  • Zapewnienie stałego, sprawnego dostępu firmom serwisującym do pomieszczeń technicznych i biurowych,
  • Zapewnienie dostępu do eksponatów firmie sprzątającej,
  • Prowadzenie drobnych prac konserwacyjnych i naprawczych,
  • Współpraca z ochroną budynku w nadzorowaniu dostaw,
  • Transport przedmiotów wyposażenia i urządzeń między pomieszczeniami zarówno w budynku, jak i wokół niego, udział w przemeblowaniach,
  • Realizacja innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki techniczne,
  • Doświadczenie, umiejętności oraz zainteresowania związane z elektroniką, elektryką, arduino, meblarstwem, majsterkowaniem, hydrauliką.

Mile widziane:

  • Uprawnienia elektryczne 1kV,
  • Uprawnienia wysokościowe.

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz na umowę o pracę,
  • Unikatowe miejsce pracy,
  • Pozytywną atmosferę pracy oraz wsparcie współpracowników,
  • Współpracę w dynamicznym zespole,
  • Realny wpływ na sposób realizacji powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem: