fbpx

Sekretarka/Sekretarz

Master HR
  • Opublikowane: 3 stycznia 2024
  • Applications 0
  • Obejrzeń 792

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego partnera biznesowego, którego celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi klientom oraz pomoc w dokonywaniu właściwych wyborów poprzez wsparcie procesowania na każdym etapie działań ubezpieczeniowych, poszukujemy najlepszej/go kandydatki/a na stanowisko:

 Sekretarka/ Sekretarz

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2024/01/SZZ/SEK

 Zadania:

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Przyjmowanie i przekazywanie telefonów oraz umawianie spotkań
  • Organizacja i koordynacja pracy biura
  • Przygotowywanie dokumentów, pism i raportów
  • Zarządzaniem terminarzem i kalendarzem spotkań
  • Kontakt telefoniczny z klientami
  • Przygotowywanie materiałów do spotkań i prezentacji
  • Zarządzanie dokumentacją i archiwizacja
  • Obsługa poczty elektronicznej i innych narzędzi biurowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonego
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy własnej, terminowość, rzetelność, dokładność, punktualność
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Aktywność, otwartość i kreatywność w działaniu
  • Komunikatywność niezbędna do budowania relacji z klientem
  • Umiejętność negocjacji i porównywania danych
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Współpracę w dynamicznym zespole
  • Wartościowe szkolenia na stanowisku pracy, branżowe i produktowe, uczestnictwo w warsztatach rozwojowych
  • Czytelny system premiowy
  • Pozytywną atmosferę pracy nastawioną na efekty działań i współpracę
  • Pracę z liderami w swojej branży
  • Benefity: karta multisport, PPK

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem: