fbpx

Office Manager

Master HR
  • Opublikowane: 25 lipca 2024
  • Applications 0
  • Obejrzeń 245

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707
w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego Partnera Biznesowego, firmy z branży nieruchomości, poszukujemy zaangażowanej i zorganizowanej osoby do na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2024/07/SZN/OM

Zadania:

  • Obsługa administracyjna i nadzór nad sprawnym działaniem biura
  • Redagowanie i sporządzanie pism do firm i instytucji
  • Prowadzenie dokumentacji firmy, realizacja przelewów, kontrolowanie płatności zobowiązań w terminie, nadzór nad należnościami kontrahentów
  • Zarządzenie kalendarzem spotkań i ważnych wydarzeń w życiu firmy
  • Nadawanie biegu sprawom, pilnowanie zakończenia projektów w terminie

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku Administracja, Ekonomia lub pokrewne
  • Udokumentowane doświadczenie w administracji, obsłudze biura, zarządzania administracyjnego
  • Znajomość kadr i płac – mile widziana
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • Znajomość pakietu Microsoft Office i innych programów związanych z nadzorem administracji
  • Umiejętność wielozadaniowego działania i skutecznego nadawania priorytetów
  • Dbałość o szczegóły oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub współpraca B2B
  • Przyjazną atmosferę pracy, wsparcie współpracowników
  • Docenienie kreatywności, inicjatywy oraz samodzielności w działaniu

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do dynamicznej i rozwijającej się firmy zajmującej się nieruchomościami, zachęcamy do aplikowania na stanowisko Office Managera: