fbpx

Unity Developer

Application deadline date has been passed for this Job.
Master HR
  • Opublikowane: 26 marca 2019
  • Applications 0
  • Obejrzeń 8296
Opis oferty

 MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta innowacyjnego poszukujemy kandydata na stanowisko:

UNITY DEVELOPER

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2019/03/UD/Szczecin

Zadania:

  • Wytwarzanie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji desktopowych,
  • Udział we wdrożeniach systemów.
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Dobra znajomość środowiska Unity,
  • Dobra znajomość języka C# oraz technologii .NET,
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego, wzorców projektowych, standardów kodowana,
  • Znajomość Visual Studio, systemu kontroli wersji (SVN, Plastic),
  • Znajomość zagadnień związanych z grafiką 2D i 3D,
  • Umiejętność korzystania z zewnętrznych bibliotek i poruszania się po cudzym kodzie,
  • Umiejętność optymalizacji kodu,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę z fajnym zespołem i z miłą atmosferą pracy w firmie – producenta stymulatorów i trenażerów m.in. dla wojska, maszynistów pociągu na całym świecie, wystawcy na światowych targach I/IT SEC w 2018 w Orlando/USA (firma otrzymała m.in. dotację na przeprowadzenie badań i prac rozwojowych, a także nagrodę Dumny Weteran podczas XXVI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach),
  • Komfortowe stanowiska pracy, możliwość tworzenia unikalnych w skali kraju systemów i wpływu na rozwój firmy,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę lub kontrakt z elastycznymi godzinami pracy,
  • Wyjazdy integracyjne na konferencje branżowe,
  • Dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną,
  • Parking dla samochodów i rowerów,
  • Darmowa kawa i herbata, dostęp do kuchni.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na:

Szczegóły oferty
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.