fbpx

Specjalista ds. IT

Master HR
  • Opublikowane: 4 października 2023
  • Applications 0
  • Obejrzeń 1538

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego klienta, jednego z największych operatorów logistycznych w Polsce, poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:

SPECJALISTA IT

Numer ref. 2023/10/SZZ/SIT

Miejsce pracy: SZCZECIN/ CENTRUM

Zadania:

• Administrowanie i obsługiwanie komputerów PC z systemem MS Windows
• Zarządzanie serwerami MS Windows oraz Linux
• Praca w sieciach Ethernet (SMB, drukowanie sieciowe etc.)
• Zarządzanie zagadnieniami sprzętowymi związanymi z eksploatacją komputerów PC i typowych urządzeń peryferyjnych.
• Praca z technologiami sieciowymi (zarządzanie ruchem, mechanizmy IDS/IPS, tunele IPSec etc)
• Konfiguracja urządzeń Mikrotik
• Wsparcie w administracji serwerów MS Windows i Linux

Wymagania i pożądane umiejętności:
• Doświadczenie w administracji i obsłudze komputerów PC z systemem MS Windows
• Doświadczenie w administracji serwerów MS Windows (2012 i nowsze) oraz Linux (preferowane dystrybucje z rodziny Red Hat)
• Dobra znajomość zagadnień związanych z pracą w sieciach Ethernet (SMB, drukowanie sieciowe etc.)
• Wiedza na temat podstawowych zagadnień sprzętowych związanych z eksploatacją komputerów PC i typowych
urządzeń peryferyjnych.
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom podstawowy)

Dodatkowo mile widziane:
• Doświadczenie w konfiguracji urządzeń Mikrotik
• Znajomość zagadnień związanych z administracją serwerów MS Windows (2012 i nowsze) oraz Linux
(preferowane dystrybucje z rodziny Red Hat)
• Gotowość do pracy w nietypowych godzinach
• Podstawowe doświadczenie w pracy z typowymi systemami FK/KP (np. Symfonia, Płatnik)

Oferujemy:
• Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Stabilne warunki zatrudnienia, zatrudnienie na umowę o pracę
• Pracę na ogół w godzinach: 08:00-16:00
• Benefity: wczasy pod gruszą, ubezpieczenie medyczne Medicover, premie świąteczne i uznaniowe
• Przyjazną atmosferę pracy, nowoczesne biuro w centrum miasta

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Formularz aplikacyjny znajduje się pod linkiem:

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie2 lata
  • KwalifikacjeCertyfikaty