fbpx

Administrator sieci

Master HR
  • Opublikowane: 10 września 2019
  • Apply Before: 1 stycznia 1970
  • Applications 0
  • Obejrzeń 8675

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta innowacyjnego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2019/09/ AS/Szczecin

Zadania:

Działania bieżące:

  • Zarządzanie (monitoring, utrzymanie, aktualizacja) serwerami Windows Server 2012,
  • Zarządzanie serwerami Synology RackStation,
  • Zarządzanie siecią LAN – routery zarządzalne CISCO i MikroTik,
  • Zarządzanie usługami w tym: JIRA, MariaDB, TeamCity, Wiki, GitLab, poczta, FTP, chat, Elliteq, FK,
  • Zarządzanie kontami użytkowników we wszystkich serwisach i usługach,
  • Wsparcie użytkowników w zakresie konfiguracji i eksploatacji urządzeń i usług,
  • Aktualizacja firmowych witryn WWW (na bazie dostarczonych materiałów),
  • Zarządzanie backupami danych z serwerów i komputerów osobistych.

Działania rozwojowe:

  • Zdefiniowanie i wdrożenie polityki bezpieczeństwa IT,
  • Uporządkowanie i konsolidacja usług, serwisów i kont,
  • Opracowanie i aktualizacja wewnętrznej witryny WWW.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • 3 lata doświadczenia w zawodzie,
  • Znajomość systemów Windows server 2012,
  • Znajomość z zakresu zarządzania usługami i serwerami Synology RackStation,
  • Znajomość sieci LAN,
  • Wiedza z zakresu konfiguracji i eksploatacji urządzeń i usług,
  • Rzetelność i uczciwość w wykonywaniu obowiązków – dobra organizacja pracy,
  • Identyfikacja z zespołem i firmą.

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę z fajnym zespołem i z miłą atmosferą pracy w firmie – producenta symulatorów i trenażerów m.in. dla wojska, maszynistów pociągu na całym świecie, wystawcy na światowych targach I/IT SEC w 2018 w Orlando/USA (firma otrzymała m.in. dotację na przeprowadzenie badań i prac rozwojowych, a także nagrodę Dumny Weteran podczas XXVI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach),
  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę na czas nieokreślony od poniedziałku do piątku 8.00 – 16.00 (możliwość elastycznych godzin pracy i zatrudnienia w formie B2B),
  • Dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną,
  • Parking dla samochodów i rowerów, darmowa kawa i herbata, dostęp do kuchni.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: