fbpx

Specjalista ds. IT – docelowo Kierownik ds. IT

Master HR
  • Opublikowane: 30 stycznia 2019
  • Apply Before: 1 stycznia 1970
  • Applications 0
  • Obejrzeń 9286

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. IT – DOCELOWO KIEROWNIK DS. IT

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2019/01/SPK-IT/Szczecin

Zadania:

  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania oraz sprzętu (hardware i software),
  • Instalacja oraz konfiguracja systemów operacyjnych dla stacji roboczych, serwerów,
  • Diagnozowanie problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem i poszukiwanie skutecznych rozwiązań,
  • Wparcie techniczne w obszarze IT dla pracowników oraz klientów firmy,
  • Administracja infrastrukturą sieciową w tym serwerami aplikacji, drukarek i pocztowymi,
  • Administracja, konfiguracja i monitoring infrastruktury systemów Windows pracujących w środowiskach Active Directory,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Przygotowywanie i nadzór nad wprowadzaniem nowych programów komputerowych,
  • Świadczenie usług “helpdesk” środowisk informatycznych klientów firmy,
  • Wykonywanie prac technicznych i prewencyjnych systemów eksploatowanych przez klientów,
  • Rozliczanie umów i realizacji projektów.
  • W późniejszym okresie czasu organizacja pracy działu IT – kierowanie pracami działu.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • 2 lata doświadczenia w usługach typu „helpdesk”,
  • Znajomość systemów Windows server 2012 i młodszych,
  • Znajomość Active Directory,
  • Znajomość zagadnień baz danych SQL,
  • Umiejętność pracy w zespole i z klientem,
  • Rzetelność i uczciwość w wykonywaniu obowiązków – dobra organizacja pracy,
  • Identyfikacja z zespołem i firmą,

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień wirtualizacji Hyper-V,
  • Znajomość systemów pocztowych SMTP (postfix),
  • Znajomość systemu Linux,
  • Znajomość technologii sieciowych WAN\LAN\WLAN,
  • Doświadczenie w administracji oprogramowaniem klasy ERP.

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę z fajnym zespołem (w godz. pracy 8.00 -16.00),
  • Samodzielne stanowisko dające możliwość rozwoju  w firmie o kulturze opartej na wartościach i miłej atmosferze,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych,
  • System premiowy każdego roku,
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon, auto służbowe).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: