fbpx

SERWISANT TECHNICZNY W BRANŻY AUTOMOTIVE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM – MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 12 grudnia 2022
  • Apply Before: 12 grudnia 2024
  • Applications 0
  • Obejrzeń 349
Opis oferty

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Dla naszego Klienta – firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującej się ponad 20 lat, dystrybucją i serwisem urządzeń w branży spawalnictwa przemysłowego, poszukujemy  Kandydata na stanowisko:

Serwisant Techniczny w branży Automotive z językiem angielskim – możliwość przyuczenia

Miejsce pracy:  Szczecin.

Nr ref.:  2022/12/SZN/SerwisantTechnicznyAutomotive

Zadania:

  • Obsługa techniczna maszyn u największych kontrahentów handlowych – firmy produkcyjne w branży Automotive,
  • Zapewnienie wsparcia technicznego działów technicznych tychże firm w zakresie fachowej wiedzy na temat urządzeń spawalniczych,
  • Naprawa, diagnostyka i uruchamianie urządzeń oraz asystowanie przy produkcji,
  • Przeprowadzanie szkoleń dotyczących obsługi maszyny,
  • Współpraca z działem handlowym.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie min. średnie o kierunku: automatyka, elektronika, mechatronika lub pokrewne techniczne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jako warunek konieczny (szkolenia, komunikacja z klientem),
  • Prawo jazdy kat. B – dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowej,
  • Chęć rozwoju i nauki – gotowość do budowania swojego doświadczenia stopniowo,
  • Koncentracja na kliencie, komunikatywność, łatwość nawiązania porozumienia przez telefon, rzetelność i precyzja w pracy,
  • Mile widziane: doświadczenie na pokrewnym stanowisku, uprawnienia elektryczne do 1 kV, znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z ponad 20 letnią historią na rynku specjalistycznych maszyn dla produkcji,
  • Pracę stacjonarną w kontakcie z klientem zdalnie, a także wyjazdową w Polsce (uruchomienia nowej maszyny u klienta, przeszkolenia klienta, naprawy maszyn),
  • Współpraca z niemieckim producentem urządzeń spawalniczych i znanymi firmami branży Automotive,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z możliwością uzyskania systemu premiowego – wynagrodzenie podstawowe od 7 do 9 tyś brutto + możliwość uzyskania premii uznaniowej (wynagrodzenie zależne od wiedzy, doświadczenia, kwalifikacji oraz zaangażowania kandydata),
  • Pakiet szkoleń produktowych, prowadzonych bezpośrednio przez zagranicznych producentów oraz cykliczne uzupełnianie wiedzy o nowinkach i innowacjach w zakresie rozwiązań technicznych,
  • Benefity: możliwość rozwoju kompetencji zawodowych/potrzebnych szkoleń, opieka medyczna po okresie próbnym oraz niezbędne narzędzia pracy: samochód do celów służbowych, komputer, laptop, imprezy integracyjne i bogate zaplecze socjalne.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV pod link:

Szczegóły oferty
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.