fbpx

R&D Engineer

Master HR
  • Opublikowane: 12 lipca 2019
  • Applications 0
  • Obejrzeń 8195

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy z kapitałem skandynawskim, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

R&D ENGINEER

Miejsce pracy: Stargard

Nr ref.: 2019/07/DAS/Stargard

Zadania:

  • Koordynowanie projektów i działań pomiędzy oddziałami i działami firmy w różnych krajach,
  • Utrzymanie produktu w dziale Product Lifecycle Management ze specjalnym ukierunkowaniem na materiały,
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej, zgodnie z nowymi regulacjami prawnymi, standardami jakościowymi i innymi wymogami,
  • Praca nad budowaniem i prowadzeniem ekspertyz biochemicznych dla grupy produktów,
  • Bieżąca współpraca z działami produkcyjnym i jakości przy doskonaleniu projektów i eliminowaniu niezgodności oraz podejmowanie działań naprawczych,
  • Uczestniczenie w testach weryfikacyjnych, analizie danych i raportowaniu,
  • Udział w procesie rozwiązywania problemów,
  • Zbieranie know-how i dzielenie się wiedzą na temat produktów firmy.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Doświadczenie min. 3 letnie w pracy związanej z prowadzeniem produktu,
  • Doświadczenie min. 1 rok w prowadzeniu projektów w środowisku międzynarodowym,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu biochemii lub inżynierii mechanicznej),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Język angielski – poziom zaawansowany w mowie i piśmie.

Mile widziane kompetencje:

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu narzędzi statystycznych,
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność dobrej komunikacji i współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o skandynawskiej kulturze zarządzania,
  • Pracę w dedykowanym zespole wysokich specjalistów, przy projektowaniu produktów w branży medycznej,
  • Umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych,
  • Stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długofalową współpracę,
  • Dodatkowe benefity i udogodnienia oraz szkolenia z zakresu zawodowego i kompetencji miękkich.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/RlD-Engineer/5204-3266-25-4bb-1914.html

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie3 lata