fbpx

Inżynier/ Specjalista ds. ofertowania

Master HR
  • Opublikowane: 7 stycznia 2021
  • Applications 0
  • Obejrzeń 6445

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Dla naszego klienta, producenta, firmy z kapitałem zagranicznym, poszukujemy najlepszego kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2021/01/ISO

Zadania:

  • Wstępna wycena materiałów w procesie ofertowania,
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produkcyjnej,
  • Bezpośredni kontakt z klientem w sprawach technicznych,
  • Weryfikacja i zatwierdzenie prototypów,
  • Współpraca z działem produkcji w celu weryfikacji dokumentacji i wyjaśniania niezgodności,
  • Walidacja narzędzi produkcyjnych,
  • Inicjalizacja master data w systemie ERP,
  • Tworzenie BOM-ów, routingów w systemie ERP.

 Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną komunikację na tematy techniczne,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Systematyczność, skrupulatność, rzetelność
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pozytywną atmosferę pracy
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia, telefon służbowy do celów prywatnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.