fbpx

Pracownik Obsługi Klienta

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 13 stycznia 2021
  • Applications 0
  • Obejrzeń 2551

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Agencja Zatrudnienia nr rejestr. 16707.

Aktualnie dla naszego Klienta – projektanta i producenta o wysokiej jakości mebli przeznaczonych dla odbiorców prywatnych i publicznych, firmy z ugruntowaną pozycją na rynku skandynawskim, poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA – MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA

Miejsce pracy:  Brodnica Górna

Nr ref.: 2021/01/POK/BrodnicaGórna

Zadania:

  • Obsługa zamówień handlowych: przyjmowanie zamówień, procedowanie poprzez wprowadzenie do systemu, ustalenie terminu realizacji i potwierdzenie zamówienia klientom,
  • Utrzymanie ciągłego kontaktu z klientem zewnętrznym i wewnętrznym w celu wymiany informacji,
  • Odpowiadanie na zapytanie klientów dotyczących produktów i usług oferowanych przez firmę,
  • Tworzenie dokumentów i korespondencji związanych z obsługą klienta,
  • Wystawianie faktur sprzedaży, faktur korygujących, przygotowanie zestawu dokumentów do księgowości,
  • Nadzorowanie realizacji zamówień, przygotowanie danych i dokumentów niezbędnych do organizacji wysyłki do klientów,
  • Aktywne uczestnictwo w projektach usprawniających procesy obsługi lub wynikające z innych potrzeb biznesowych.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskumożliwość przyuczenia/wdrożenia w obowiązki,
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z obsługą klienta,
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  •  Praktyczna znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Duża samodyscyplina i umiejętność planowania pracy,
  • Mile widziana znajomość systemu ERP Monitor.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę w firmie o zasięgu krajowym i zagranicznym,
  • Pracę z ambitnymi projektami/zadaniami związanymi z obsługą klienta,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń/wdrożenia w obowiązki,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczna.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: