fbpx

Konstruktor w branży stalowej

Application deadline date has been passed for this Job.
Master HR
  • Opublikowane: 24 lipca 2024
  • Applications 0
  • Obejrzeń 480
Opis oferty

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych. Nr Certyfikatu 16707 w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego lub Poradnictwa Zawodowego.

Dla naszego Partnera Biznesowego, firmy z kapitałem skandynawskim, producenta konstrukcji stalowych w branży budowlanej i obiektów infrastrukturalnych, mamy przyjemność rekrutować na stanowisko:

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i masz pasję do projektowania innowacyjnych konstrukcji stalowych, zachęcamy do aplikowania na stanowisko Konstruktora w branży stalowej. Dołącz do naszego zaangażowanego zespołu i bądź częścią sukcesu naszych projektów.

 Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2024/07/SZN

Zadania:

  • Projektowanie i rozwijanie konstrukcji stalowych zgodnie z wymaganiami projektu
  • Tworzenie szczegółowych rysunków technicznych i specyfikacji do produkcji elementów ze stali
  • Współpraca z inżynierami i architektami w celu zapewnienia, że projekty spełniają standardy branżowe i potrzeby klientów
  • Współpraca z zespołami produkcyjnymi w celu nadzorowania produkcji i instalacji elementów stalowych
  • Śledzenie trendów i najlepszych praktyk w branży konstrukcji stalowych w celu zwiększenia możliwości projektowych

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii lądowej, inżynierii konstrukcyjnej lub pokrewnego
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe jako Inżynier Konstruktor lub Specjalista ds. Stali w branży budowlanej – mile widziane
  • Znajomość obsługi programów CAD i innych narzędzi projektowych, obsługa SolidWorks
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość języka angielskiego potrzebna do obsługi programu w tym języku
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolności do pracy zespołowej
  • Zdolność do pracy nad kilkoma projektami jednocześnie i dotrzymywania terminów

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub współpraca B2B
  • Pozytywną atmosferę pracy, wsparcie współpracowników
  • Ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, piątkowe śniadania
  • Decyzyjność na sposób realizacji zadań związanych z pracą

APLIKUJ: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2359b3f4a0154e42b084e70163d8e512

Szczegóły oferty
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.