fbpx

Kierownik działu logistyki

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 18 września 2018
  • Applications 0
  • Obejrzeń 499

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta , poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU LOGISTYKI

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2018/09/KDZL/Szczecin

Zadania:

  • Odpowiedzialność za właściwe funkcjonowanie wszystkich procesów w łańcuchu dostaw, m.in. w obszarze zakupów, logistyki wewnętrznej i zewnętrznej, planowania produkcji oraz gospodarki magazynowej,
  • Systematyczne analizowanie, ocenianie i optymalizowanie efektywności procesów logistycznych, magazynowych i zakupowych,
  • Zapewnienie dostępności materiałów produkcyjnych pod bieżącą produkcję przy zachowaniu optymalnych zapasów i kosztów transportu,
  • Koordynowanie współpracy z produkcją, a także dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie  terminów realizacji zamówień,
  • Wdrażanie nowoczesnych sposobów zarządzania logistyką,
  • Tworzenie raportów monitorujących pracę działu logistyki,
  • Zarządzanie zespołem działu zakupów, planowania i magazynu.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane logistyczne),
  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • Doświadczenia w optymalizacji procesów logistyczno-magazynowych,
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenia w pracy z systemem ERP (mile widziane Microsoft Dynamics AX),
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych (delegowania, udzielania informacji zwrotnej, oceny pracy),
  • Silnej osobowości i asertywności oraz umiejętności analitycznych,
  • Zdolności organizacyjnych, komunikatywności,
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji,
  • Dobrej znajomości programów pakietu MS Office,
  • Umiejętności działania pod presja czasu.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta sportowa.
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na