fbpx

IT SUPPORTER

Master HR
  • Opublikowane: 4 kwietnia 2019
  • Applications 0
  • Obejrzeń 8837

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się Firmy z kapitałem skandynawskim, poszukujemy Kandydata /ki na stanowisko:

IT Supporter

Miejsce pracy: Stargard

Nr ref.: 2019/04/IS/Stargard

Zadania:

  • Odbieranie zgłoszeń, rozwiązywanie incydentów, zarówno lokalnych, jak i globalnych w systemie zgłoszeń IT,
  • Instalacja i przegląd sprzętu IT w działach firmy,
  • Rejestrowanie i realizacja zgłoszeń w sekcji wsparcia użytkownika, poprzez kontakt mailowy i telefoniczny,
  • Wspieranie utrzymania wewnętrznych systemów IT i pomoc w ich przeglądach,
  • Praca z dokumentacją, tworzenie instrukcji, przewodników, materiałów szkoleniowych dla użytkowników i jej ulepszanie,
  • Rozwiązywanie zadań technicznych z różnych kategorii IT: E-mail, PC, Software/licence, Office, Skype for Business, Network, Printers, Security, User Administration (AD).

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie w zakresie IT, wyższe lub średnie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku IT support lub podobnym min. 1-2 lata,
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem Microsoft (OS Win7, Win10, Skype for Business, Office 365, Active Directory, SCCM, Power Shell, End Point Protection)
  • Certyfikacja Microsoft (mile widziana),
  • Wiedza z zakresu urządzeń i technologii komputerowych, w tym drukarek (zarządzanie sprzętem i sterownikami),
  • Wiedza z zakresu sieci: podłączanie okablowania, podstawy obsługi CISCO,
  • Język angielski – znajomość na poziomie biznesowym,

 Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się, globalnej organizacji opartej na kulturze LEAN,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premię roczną,
  • Program benefitów (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, codziennie świeże owoce, ciekawe imprezy integracyjne),
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym, szkolenie wstępne w siedzibie głównej firmy w Kopenhadze.
  • Dedykowany zespół z wykwalifikowanymi współpracownikami, wysoką jakość współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/IT-Supporter/5195-3257-25-c99-1914.html