fbpx

DYNAMICS AX SUPPORTER

Master HR
  • Opublikowane: 18 marca 2019
  • Applications 0
  • Obejrzeń 8881

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy z kapitałem skandynawskim, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Dynamics Ax Supporter

Miejsce pracy: Stargard

Nr ref.: 2019/03/DAS/Stargard

Zadania:

  • Zapewnienie efektywnej współpracy z zespołem IT oraz z użytkownikami końcowymi zarówno lokalnie, jak i wsparcie procesów globalnych,
  • 2-ga linia wsparcia dla użytkowników i super użytkowników w Dynamics AX2.5 i AX2009,
  • Opracowanie przewodników dotyczących samoobsługi programu i proaktywne informowanie o najlepszych praktykach w oparciu o zaobserwowane tendencje,
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z Dynamics AX,
  • Szkolenie użytkowników końcowych, tworzenie materiałów szkoleniowych,
  • Wspomaganie projektu AX i zespołu programistów w różnych zadaniach, szczególnie w odniesieniu do Go-Lives i obsługi okresów Hyper-Care.
  • Profesjonalna obsługa różnych działów firmy w oparciu o nowoczesną aplikację.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane) lub średnie z doświadczeniem zawodowym min. 5 lat,
  • Doświadczenie min. 3 letnie w pracy z Dynamics AX2009 lub podobnym w zakresie (ERP): Finanse Rozrachunki z dostawcami, Rozrachunki z odbiorcami, Zarządzanie zapasami, Produkcja, HR, Środki trwałe, Zarządzanie kontraktami,
  • Doświadczenie w administrowaniu użytkownikami i uprawnieniami dostępu (wymagane),
  • Doświadczenie w tworzeniu praw dostępu (mile widziane),
  • 3 lata doświadczenia w Business Application Support,
  • Mile widziana znajomość zagadnień logistyki, łańcucha dostaw, procesów finansowych,
  • Doświadczenie z MS CRM (mile widziane),
  • Język angielski – poziom biznesowy.

Kompetencje IT:

  • Administracja AD (wymagana)
  • Citrix (dodatkowy atut)
  • LaserNet (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • Pracę w dedykowanym zespole IT o ambicjach świadczenia usług na światowym poziomie w przypadku wsparcia technicznego,
  • Ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju w stabilnej, rozwijającej się międzynarodowej firmie o skandynawskiej kulturze zarządzania,
  • Umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych,
  • Dodatkowe benefity, szkolenia i inne udogodnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na:

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie3 lata
  • KwalifikacjeCertyfikaty