fbpx

Specjalista Facility (Specjalista ds. Utrzymania Obiektu)

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 20 marca 2018
  • Applications 0
  • Obejrzeń 7604
Opis oferty

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji.

Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych

kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla Naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  Stargard

Nr ref.: 2018/03/SF-SdUO/Stargard

Zadania:

•Zapewnienie prawidłowego utrzymania stanu technicznego budynków poprzez: okresowe przeglądy budynków, okresowe przeglądy urządzeń technicznych oraz instalacji elektrycznej, c.o.,wod-kan., wentylacji mechanicznej, sprężonego powietrza, wody lodowej, kontroli dostępu, CCTV, alarmowej, kontroli czasu pracy, PPOŻ, a także nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem budynków wraz z infrastrukturą techniczną,

•Planowanie, organizowanie i kontrolowanie prac remontowych, konserwacyjnych, naprawczych, modernizacyjnych i porządkowych wykonywanych na terenie zakładu,

•Stała współpraca i koordynacja pracy firm/osób wykonujących działania na terenie zakładu w zakresie utrzymania stanu technicznego budynków oraz infrastruktury budynków,

•Przyjmowanie zgłoszeń awarii dotyczących budynków, infrastruktury budynków, otoczenia oraz ich bieżące usuwanie,

•Prowadzenie oraz archiwizacja dokumentów dotycząca budynku oraz infrastruktury technicznej,

•Uzgodnienia i konsultacje techniczne z dostawcami mediów na teren zakładu,

•Harmonogramowanie oraz budżetowanie prac dotyczących rozwoju oraz modernizacji budynków i infrastruktury technicznej budynków,

•Nadzór nad firmami zewnętrznymi w zakresie: zakupu, dystrybucji oraz prania odzieży roboczej, utrzymania czystości zakładu, ochrony terenu i mienia zakładu,

•Planowanie i prowadzenie inwestycji związanych z rozwojem obiektu.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. infrastruktury w zakładzie produkcyjnym min. 15 tyś. m2,

•Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, elektryka),

•Uprawnienia SEP do 15 kv,

•Mile widziane uprawnienia UDT-u do obsługi suwnic,

•Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie,

•Znajomość Prawa Budowlanego i pokrewnych przepisów prawnych dotyczących utrzymania obiektu,

•Umiejętność pracy pod presją czasu, skuteczność działania i szybkie przyswajanie wiedzy,

•Znajomość programu AutoCad i narzędzi MS Office/G-suite.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach o umowę o pracę w systemie jednozmianowym,

•Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z systemem premiowym,

•Możliwość rozwoju w firmie w środowisku międzynarodowym,

•Bogaty pakiet benefitów : opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kantyna, bony świąteczne, karta MultiSport i inne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie3 lata
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.