fbpx

Specjalista ds. zakupów

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 23 lipca 2020
  • Applications 0
  • Obejrzeń 6051

MasterHR to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Dla naszego klienta, producenta konstrukcji stalowych, poszukujemy najlepszego kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin

Nr ref.: 2020/07/SdsZ

Zadania:

  • Zakup surowców i pozostałych materiałów potrzebnych do produkcji konstrukcji stalowych,
  • Negocjowanie cen z dostawcami i ustalanie terminów, zgodnych z założeniami danego projektu,
  • Tworzenie budżetów poszczególnych projektów dla klientów, ich optymalizacja i nadzór wykonawczy,
  • Sporządzanie kalkulacji materiałów do zapytań potencjalnych klientów,
  • Zebranie i przygotowanie niezbędnej dokumentacji technologicznej, dotyczącej projektów produkcyjnych,
  • Współpraca z działem produkcji, magazynu oraz z działem logistyki,
  • Nadzór nad realizacją dostaw ,
  • Organizacja wysyłek gotowych produktów do klientów,
  • Przygotowanie odpraw celnych w imporcie i eksporcie,
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z dostawcami i klientami poprzez dobrą współpracę.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca prowadzenie negocjacji,
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość rynku stali i zagadnień dziedziny materiałoznawstwa
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku producentów wyrobów przemysłowych
  • Stabilne warunki pracy i płacy
  • Ubezpieczenie na życie, dostęp do szkoleń rozwojowych
  • Samodzielne stanowisko pracy i dobrą współpracę z poszczególnymi działami
  • Niezbędne narzędzia pracy na tym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.