fbpx

Spawacz

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 15 grudnia 2016
  • Applications 0
  • Obejrzeń 6372
Opis oferty

Miejsce pracy: Stargard   Nr ref.: 2016/SPA/Stargard

Zadania:

•Praca przy produkcji siłowników hydraulicznych,

•Dbałość o dobry stan techniczny stosowanych maszyn i narzędzi,

•Przestrzeganie zasad BHP i ppoż.

•Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym.

Umiejętności interpersonalne:

•Uprawnienia spawalnicze MAG 135,138,

•Umiejętność spawania powyższymi metodami,

•Wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna,

•Umiejętność radzenie sobie ze stresem i presją czasu.

•Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza.

Oferujemy:

•Stabilną pracę (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku o zasięgu międzynarodowym,

•Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,

•Pakiet benefitów,

•Pracę w przyjaznej atmosferze w profesjonalnym i zgranym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.