fbpx

Operator CNC

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 16 października 2017
  • Applications 0
  • Obejrzeń 7076

Master HR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Stargard

Nr ref.: 2017/10/OPEC/Stargard

Zadania:

•Obsługa maszyn sterowanych numerycznie typu: tokarki CNC (sterowanie Sinumerik),

•Odczytywanie danych z rysunków technicznych,

•Obsługa urządzeń pomiarowych,

•Kontrola wykonywanych części zgodnie z procesem.

•Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Ukończony kurs operatora maszyn CNC

•Doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC,

•Dobra znajomość rysunku technicznego,

•Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

•Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

•Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

•Pakiet benefitów ( bony świąteczne, dofinansowanie do wczasów),

•Pracę w profesjonalnym zespole,

•Współpracę z firmą z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Szczegóły oferty
  • DoświadczenieBrak