fbpx

Mistrz Zmianowy

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 27 lutego 2018
  • Applications 0
  • Obejrzeń 7654

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji.

Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MISTRZ ZMIANOWY

Miejsce pracy:  Łozienica

Nr ref.: 2018/02/MZ/Łozienica

Zadania:

•Prowadzenie zmiany produkcyjnej – zarządzanie grupą do 30 osób (brygadzistami poszczególnych wydziałów i pracownikami działu produkcji)

•Nadzorowanie pracy poszczególnym liniom technologicznym,

•Zarządzanie zakładem produkcyjnym poza obecnością osób decyzyjnych, m.in. w weekendy,

•Delegowanie pracy pracownikom poszczególnych wydziałów,

•Podejmowanie decyzji w zakresie napraw urządzeń linii technologicznych,

•Sporządzanie raportów zmian produkcyjnych.

Wymagania i pożądane umiejętności:

•Wykształcenie min. średnie,

•Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku mistrza, brygadzisty lub lidera zmiany,

•Umiejętność zarządzania zespołem około 30 osób – utrzymanie dyscypliny i kontroli czasu pracy,

•Gotowość do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym,

•Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

•Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi – spalinowymi poparte praktyką,

•Zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność, dokładność, umiejętność pracy w zespole,

•Zdolność podejmowania decyzji, wyznaczania priorytetów oraz rozwiązywania problemów

•Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, współpracy i nawiązywania relacji z pracownikami na różnym poziomie stanowisk.

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

•Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

•Dofinansowanie z ZFŚS  (m.in. dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne, paczki i wyprawki dla dzieci) oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji),

•Realne szanse na rozwój zawodowy,

•Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu światowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@masterhr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Szczegóły oferty
  • Doświadczenie2 lata