fbpx

Manager ds. Ofertowania – Branża budowlana

This job has been Expired
Master HR
  • Opublikowane: 5 grudnia 2018
  • Applications 0
  • Obejrzeń 4750

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego
i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

MANAGER DS. OFERTOWANA – BRANŻA BUDOWLANA

Miejsce pracy:  Warszawa

Nr ref.: 2018/12/MDOBB/Warszawa

Zadania:

  • Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji technicznej,
  • Analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych,
  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców,
  • Analiza ofert otrzymanych pod względem ceny, zakresu i dostępności,
  • Gromadzenie danych o dostawcach i podwykonawcach w Excel,
  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu nad ustaleniem harmonogramu zakupu, interpretacja dokumentacji technicznej.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • 1 rok doświadczenia w zakresie wyceny prac ogólnobudowlanych,
  • Znajomość specyfiki branży budowlanej,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCad, Norma,
  • Dobra organizacja pracy, wielozadaniowość i analityczność,
  • Umiejętność zbudowania dobrych relacji z dostawcami i podwykonawcami.

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę z ludźmi nastawionymi na sukces (w godz. pracy 8.00 -16.00),
  • Pracę dającą możliwość rozwoju w firmie o kulturze organizacji opartej o 7 Nawyków skutecznego działania Covey’a,
  • Pracę u Generalnego Wykonawcy, który traktuje podwykonawców jako parterów,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych,
  • System premiowy uzależniony od efektów pracy,
  • Nowoczesne narzędzia pracy (laptop, telefon, najnowsze oprogramowanie).
  • Dodatkowe informacje: firma obecnie ma siedzibę w Raszyn – od marca 2019 r. lokalizacja siedziby firmy zostanie zmieniona na Ochota lub Warszawa-Włochy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na: